Twitter’da Toplu DM Silme

tweet eraserDaha önceki makalelerimizde twitter‘da toplu tweet silme, toplu RT silme, bir anda tüm tweetleri silme gibi konuları sizlerle paylaşmıştık. Bu makalemizde de özellikle RT paylaşımı yapan üyelerin işine yarayacak veya gelen kutunuz sürekli aktif  ise size twitter üzerinden diğer takipçilerinizden gelen özel mesajları silmeniz için kullana bileceğiniz uygulamayı sizlerle paylaşıyoruz.

Artık tüm özel mesajlarınızı kolayca silebilir, twitter gelen kutusu boşaltma işlemini kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Tüm bu işlemleri yapacağınız uygulama adı TweetEraser‘dir ve kullanımı oldukça kolaydır.Tweetlerinizi ve gelen kutusundaki özel mesajlarınızı silerken seçim yapabilme özelliğini kullanabilirsiniz. Yani toplu olarak hangi özel mesajların kalıcı olarak silineceğini kendiniz belirleyebilmekte siniz. Twitter özel mesajlarınızı silerken sadece gönderilen veya sadece size gelen özel mesajları da seçip bu şekilde silebilirsiniz.

Tweet eraser ile özel mesajları yani dm’leri silmenin beraberinde seçimli olarak attığınız tweetleri de silebilirsiniz. Hemen uygulamaya gidip eski twitter mesajlarınızı silmek için buraya tıklayın.

Uygulama hakkındaki soru ve talepleriniz için yorumlarınızla belirtebilirsiniz. Benzer twitter yardımı konularını sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Bunlara ek olarak; Twitter attığınız eski tweetleri toplu silmek için linkteki sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 18.342 kez okunmuş.

Bu yazıya 1 yorum yapılmış.

  1. Kullanıcı arama – Tweet RT ve Favorite listeleme ve silme – Unfollower bulma ve silme gibi işlemler için followerfilter sitesini kullanıyorum.Çok yeni olmasına rağmen tıkır tıkır çalışıyor tavsiye ederim.

    Üstelik sizi takip etmeyenleri görmek için giriş yapmanıza dahi gerek yok. Sitenin ana sayfasından Twiter’a giriş yapmadan istediğiniz kullanıcı adını aratıp bilgileri görebilirsiniz.Üstelik ücretsiz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?