Instagram’da En Beğenilen Fotoğraflarınızı Öğrenin

instagram

Anlık fotoğraf ve kısa videolar paylaşmamızı sağlayan sosyal medya uygulaması Instagram, aktif kullanıcı sayısını artırmaya devam ediyor. Stories, bir diğer adıyla hikayeler özelliğiyle bunu daha da artıran Instagram, canlı yayın gibi bir çok özelliği de kullanıcılarına sınmaya devam ediyor.

Bu kez Instagram’da en çok hangi fotoğrafınızın beğendiğini öğrenmenin yolunu paylaşıyoruz. Yaptığınız paylaşımlar doğrultusunda en çok beğeni almış paylaşımlarınız listelenerek popüler gönderi sıralamasına göre tespit edilmektedir.


En çok beğenilen Instagram fotoğraflarınızı öğrenmek için ek bir uygulama, program veya eklentiye ihtiyaç kalmadan web sitesi üzerinden bu işlemi gerçekleştirmek mümkün.

Instagram’da En Çok Beğenilen Fotoğraflarımı Nasıl Görebilirim?

En çok beğenilen fotoğraflarınızı sorgulamak için instagfy.com sitesine giriniz. Ardından ekrandaki alana Instagram kullanıcı adınızı giriniz. Sorgulama butonuna tıklayarak devam ediniz. Bu aşamadan sonra karşınıza hareketli gif dosyası şeklinde en popüler, en çok beğeni almış fotoğraflarınız karşınıza çıkacaktır.

İster bu resmi kaydedin, ister Facebook gibi sosyal medya uygulamaları üzerinden paylaşın. Ayrıca gif url’sini kopyalayabilir veya farklıbir siteye yerleştirmek için embed kodunu da alabilirsiniz.

Yıllara Göre En Çok Beğeni Almış Paylaşımlarınızı Öğrenme

Genel sorgulamanın dışında yıllara göre de Instagram’da paylaşmış olduğunuz en popüler fotoğraflarınızı sorgulayabilmeniz mümkün. Bunun için de 2016 yılında en popüler fotoğraflarınızı sorgulamak için 2016bestnine.com sitesini, 2015 yılındaki en çok beğeni almış fotoğraflarınızı sorgulamak için de 2015bestnine.com adresinden sorgulama yapabilirsiniz.

Buradan yapılan paylaşımlar hareketli olarak değil en popülerden başlayarak sırasıyla toplu bir kolaj halinde size sonuçları göstermektedir. Direk site üzerinden kaydederek kullanabilirsiniz.

Paylaş:
Cevap yaz
Benzer konular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir